Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır? Alma Yöntemleri 2022

tiktok mavi tik nasıl alınır

Tiktok mavi tik nasıl alınır? Şayet çok sayıda takipçiniz varsa ve onlarla iyi etkileşim kurabilirseniz. Böylece TikTok’ta Mavi Tik alabilirsiniz. İhtiyacınız olan takipçi sayısı yaklaşık bin ve üzeridir. Bu sayıda takipçiniz varsa TikTok’ta Mavi Tik alma şansınız oldukça yüksek olacaktır. Ancak, içeriğiniz hakkında daha fazla takipçi veya görüntüleme satın almak istiyorsanız, hesabınızın sahte görünmesine neden olacağından ve sizi takip etmek isteyen diğerlerini etkileyeceğinden bu yöntemi kullanmamak daha iyidir.

TikTok, dünyadaki en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Videolarınızı, müziklerinizi ve fotoğraflarınızı paylaşmak için TikTok’u kullanabilirsiniz. Bu uygulamanın dünya çapında milyonlarca kullanıcısı vardır. 200’den fazla ülkede yer alan TikTok, tam da beklediğiniz özellikleri sizlerle buluşturmaktadır. En az 1.000 takipçiniz olduktan sonra TikTok Mavi Tik olabilirsiniz. Ancak, 5.000’den fazla takipçisi olan en etkileyici kişilerden biriyseniz, TikTok tarafından mavi tik için davet edilebilirsiniz.

Kısa biçimli videolar için sosyal medya platformu olan TikTok, Çin’deki en popüler uygulamadır. 500 milyondan fazla kullanıcısı bulunan TikTok, günümüz koşullarında etkili bir düzeyde talep görmektedir. Bu platformdaki kullanıcıların çoğunluğu gençlerden oluşmaktadır. Dolayısıyla TikTok mavi tik almak, son zamanlarda sıklıkla talep görmektedir. Mavi tik olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

  1. Uygulamayı buradan yükleyin
  2. Kaydolun ve sosyal medya hesabınızla giriş yapın
  3. Daha fazla takipçi kazanmak için hashtagini kullanın
  4. Devamında başvurunuzu yapın, şayet kriterleri karşılıyorsanız, mavi tik alırsınız.

TikTok, kullanıcıların kısa videolar oluşturmasına ve bunları arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak tanıyan bir sosyal medya uygulamasıdır. Uygulama, kendisini ifade etmek, içerik paylaşmak ve kendi hayran kitlesini oluşturmak için kullanan gençler arasında çok popüler hale gelmiştir. Peki, Tiktok mavi tik olmak için kaç takipçi gerekmektedir? İşte detaylar!

Tiktok Mavi Tik Olmak İçin Kaç Takipçi Gerekir?

TikTok bu konuyla ilgili herhangi bir resmi bilgi sunmamaktadır. Ancak araştırmamıza göre TikTok’ta mavi tik üyesi olmak için en az 50 bin civarında takipçi gerekiyor. Aslında, 150 binden fazla takipçiniz varsa, TikTok’tan mavi tik için onay alacağınız neredeyse kesindir. Burada takipçi sayınızın fazla olması, mavi tik almak konusunda da elinizi güçlendirecektir. Bir de paylaşımlarınız ve etkileşim oranınız da mavi tik alma sürecini olumlu yönde etkilemektedir.

TikTok Ne Kadar Para Veriyor?

Tiktok mavi tik nasıl alınır? Dahası Tiktok ne kadar para veriyor? TikTok, videonuzun aldığı her 1.000 görüntüleme için 0,30 ABD Doları vermektedir. Bu platformdan günde 150 dolara kadar kazanç elde etmeniz mümkün olacaktır. Yani videonuz 1 milyon izlenmeye sahipse, o zaman günde 3.000$ gelir sağlamanız da mümkün olacaktır.

TikTok’un en popüler özelliği, kullanıcıların takipçi kazanmasını sağlayan “TikTok yıldızı” özelliğidir. İyi videolar hazırlayarak ve çok sayıda görüntüleme alarak kendinize bir TikTok yıldızı kazanabilirsiniz. Bu ilk başta zor olabilir ama takipçi kazandıkça kolaylaşmaktadır. Burada paylaşımlarınızın kaliteli olması şarttır. Böylece etkileşim oranınız arttığından takipçi sayınızda da ciddi oranda bir artış yaşamanız mümkün olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Engel Kaldırma 

TikTok Star olmak için uygulamada en az 1000 takipçiniz olması gerekiyor. 1000’den fazla takipçiye sahip olmak, bu hedefe daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacaktır. 1000 takipçiniz olduğunda, mavi onayınızı almanız yaklaşık 48 saat sürmektedir. Ancak bu süre herhangi bir zamanda şu anda kaç kişinin doğrulandığına bağlı olarak değişebilmektedir. Bu arada TikTok ta mavi artı kavramı karşımıza çıkmaktadır.

TikTok ta Mavi Artı Ne Demek?

TikTok ta Mavi artı işareti, bir kişinin videonuzu beğendiğini veya yorum yaptığını ve o kişinin de sizi takip ettiğini göstermektedir. TikTok’ta yer alanlar için mavi artı oldukça önemlidir. Zira doğrulanmış hesaplar güvenilirlik konusunda önemli kazanımları beraberinde getirmektedir. Tam da bu noktada TikTok mavi tik almak konusunda geniş kapsamlı seçenekler karşımıza çıkmaktadır.

TikTok mavi tık almak gündeme geldiği zaman ilk önce takipçi sayınızın ön plana çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Burada takipçi sayınızın artış göstermesi, pratik bir şekilde mavi tık almanızı mümkün hale gelecektir. Özellikle yayınladığınız videoların güvenli olması, beraberinde önemli kazanımları getirmektedir. Böylece son derece pratik bir şekilde TikTok mavi tik almak da mümkün hale gelmektedir.