Instagram Gizli Hesap Görme 2022 – Gizli Hesaba Bakma

Instagram Gizli Hesap Görme

Instagramda gizlilik hesap görme nasıl yapılır? Instagram’da gizlenmiş olan hesapların içeriğini görmek zannedildiği kadar imkansız ve zor bir iş değildir. Gizli hesapları görme yöntemleri hakkında bilgi sahibi olarak gizlenmiş hesapların içeriğini görebiliyorsunuz. Bazı profiller herkes açık değildir.

Kullanıcılar istemedikleri kişilerin hesaplarını görememeleri adına hesaplarını gizli tutuyor. Siz de bu durum ile karşılaştığınızda mobil uygulama üzerinden görüntüleme yaparak bu kişilerle etkileşim halinde olamıyorsunuz. Ancak bu konuda geliştirilmiş olan ve gizli hesaba bakma için kullanılan uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamaları indirerek bu hesapları görebiliyorsunuz.

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme

Instagram kullanıcıların pek çoğu farklı sebepler ile gizli tutulmuş olan hesapları görebilme talebinde bulunuyor. Özellikle paylaşımları merak ettiği için ancak takip etmek istemediği için farklı yöntemler arayışında bulunuyor. Böyle kullanıcıları engellemek adına Instagram farklı güncellemeleri getirmiş ve bu durumu imkânsız hale getirmiştir. Bir dönem kullanıcı hesapları gizli ise görüntülemesi yapılamıyordu. Ancak geliştirilen uygulamalar ile beraber bu konuda çözüm üretilmiştir.

Instagram Gizli Hesap Görme
Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram Gizli Hesapları Görme

Kullanıcı tarafından kısıtlanmış hesapların içeriklerini görebilmeniz için geliştirilmiş olan bazı uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamaları kullandığınızda telefonunuzda sürekli bulundurarak gizli hesapların içeriklerine erişebilirsiniz.

  1. Bestwhozi
  2. Scout
  3. Fake hesap açma
  4. Lili
  5. Google Kullanma
  6. Ghosty
  7. Postegro
  8. Pingru

Gizli içerik hesaplarında nelerin olduğu konusunda merak duyuyorsanız bu uygulamaları değerlendirebilirsiniz. Bu uygulamaların hepsi aynı sonuçları sunmak ile beraber kullanmadan önce mutlaka ayrıntılı inceleme yapmak yararınıza olacaktır. Zira bu uygulamaları kullanırken kullanım sorumluluğu tamamen size ait olacaktır.

Google kullanma ile fake hesap ile dolaylı yoldan 3. taraf unsuru bulunmadan çözüm almanıza yardımcı olacaktır. Ancak bu yolları kullanmadan yapabileceğiniz kesin çözüm gizli hesaba arkadaşlık isteği atmak olduğunu unutmayınız.

Instagram Kilitli Hesap Görme

Bestwhozi kilitli hesapları görebilmeniz için kullanabileceğiniz tercihlerden bir tanesidir. Telefonunuza indirerek bu uygulamayı kullanabileceğiniz gibi kendi internet siteleri üzerinden de hızlıca çözüme ulaşabilirsiniz. Bu uygulamanın indirmesi henüz playstore’lar üzerinden gerçekleştirilmiyor. Yüklemelere sitenin kendi adresinden ulaşabilirsiniz.

Scout uygulamasının indirmesini Android ve iOS cihazlarınız üzerinden yapabiliyorsunuz. Uygulamanın kurulumu hızlı bir şekilde yapılıyor. Ancak kullanabilmek için kullanıcı bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Görmek istediğiniz kilitli hesap girildiğinde hesabı göster diyerek hızlı bir sonuç alabiliyorsunuz. İte ilk indirildiğinde İspanyolca olacaktır. Uygulama indirildikten sonra en üstte sağ tarafta yer alan dil seçeneğini tıklayarak dili Türkçe yapabiliyorsunuz.

Ghosty uygulaması da aynı şekilde hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde indiriliyor. Kullanması gayet pratik seçeneklerden bir tanesidir. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmak durumundasınız. Postegro ise kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Kullanıcı deneyimlerinin en üstte çıkarmış olduğu tasarımı ile dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Kaybolan Mesaj Modu Nasıl Açılır?

Lili uygulamasını da ücretsiz olduğu için kullanarak kilitli hesapları görebilirsiniz. Bu uygulamayı indirerek kullanabileceğiniz gibi online olarak da kullanabiliyorsunuz. Ancak kullanabilmeniz için kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek oturum açmanız gerekiyor. Pingru uygulaması bulunmayan bir tercih olacaktır.

İnternet sitesi üzerinden indirebilmeniz mümkündür. Türkçe olduğu için zorluk çekmeden kilitli hesapları görebiliyorsunuz. İstediğiniz profil içerisinde bulunan fotoğraflar ve videoları uygulama sayesinde görebiliyorsunuz.